Opinie

 

22.10.2010 Paweł Suder:

Przygoda z Fotografią – to jedne z dwóch najlepszych moim zdaniem warsztatów fotograficznych w Krakowie; podzielone są na 2 semestry, istnieje również możliwość rozpoczęcia nauki zupełnie od podstaw w grupie ABC oraz kontynuacja po 2 semestrach w Grupie Kreacyjnej; zajęcia odbywają się w Galerii na Piasku co 2 tygodnie i są prowadzone przez Małgorzatę Pióro oraz Zygmunta Nováka; prowadzący stanowią zgrany tandem uzupełniając się wzajemnie w przekazywanej wiedzy i dając możliwość poznania różnych punktów widzenia oraz oceny zdjęć uczestników od razu na miejscu!

plusy: rzetelny kurs, atrakcyjny program, możliwość znacznego rozwoju w kwestii kompozycji, sztuki patrzenia, analizowania zdjęć, układania ich w historie i selekcji z dużego zestawu, zadanie fotograficzne do wykonania na każde zajęcia

minusy: czasem wszyscy dają się ponieść oglądaniu zdjęć przyniesionych przez uczestników i na kolejną porcję zaplanowanych zajęć pozostaje mało czasu, harmonogram otrzymany na początku roku jest więc bez zbytniej przesady
Paweł Suder / fotomargines.pl

18.02.2010, 15:10 Temat: Przygoda z fotografią – kolejna szósta juz edycja,…

I ja, jestem po pierwszym semestrze, a przed drugim tychże warsztatów i Wszystkim polecam! 😉
www.goldenline.pl/33648″Dominika D.
fotografia rodzinna, panoramiczna, wirtualne wycieczki

18.02.2010, 13:55 Temat: Przygoda z fotografią – kolejna szósta juz edycja,…

Uczetniczyłem w II edycji.
Zdecydowanie polecam!
Wiesław Stempak
fotografia ślubna, dziennikarswo obywatelskie, a służbowo…

19.02.2010, 10:32 Temat: Przygoda z fotografią – kolejna szósta juz edycja,…

Ja również dołączam się do polecających!:)
www.goldenline.pl/985202
Ewa W.
Sekretarka

05.03.2009 20:08:13 piotreusz:

Warsztaty są godne polecenia. Pomagają i tym początkującym i tym co już nieco więcej o fotografii wiedzą. Wiadomości są przekazywane w niebanalny sposób. Super grupa damsko-męska w wieku dwadzieścia/trzydzieścikilka lat (koledzy) i osiemnaście lat(koleżanki,)no i szałowe plenery w górach.

02.09.2009 19:11:35 Szymon:

Jak dla mnie warsztaty prowadzone super. W grupie zaawansowanej maja one forme dyskusji o zdjeciach zarowno mistrzow fotografii jak i fotek robionych przez uczestnikow kursu i samych prowadzacych, uzupelnionych o cwiczenia. Do domu czesto wraca sie z polecenim wykonania jakiegos zadania, ktore potem analizowane jest na zajeciach. Warsztaty ukierunkowane sa na ksztaltowanie spojrzenia na otaczajaca nas rzeczywistosc w poszukiwaniu interesujacych tematow do zdjec. Ja jestem zadowolony :]

18.10.2008, 13:37 Temat: Szkoła lub kurs fotografi cyfrowej:

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Już poznałem szczegóły, no i cóż… w poniedziałek idę na pierwsze zajęcia 🙂

www.goldenline.pl/mateusz-wykurz
Mateusz Wykurz
Performance
Marketing
Coordinator, Nasza
Klasa sp. z o.o.

Wiesław Stempak

Spotkania 2 razy w miesiącu po min. 2 godziny – najczęściej na Kazimierzu – Klub Kazimierz (Krakowska 13)
Plenery albo w tygodniu (rano o 5… albo późnym popołudniem, albo w weekendy)
Warszaty prowadzona na podstawie naszych zdjęć – cały czas omawiamy wykonane przez nas zdjęcia -najczęściej te wykonane w ramach zadania domowego, ale także inne które chcemy pokazać.
Nie ma zanudzania o sprzęcie – jeśli ktoś jest zainteresowany prowadzi indywidualne rozmowy, lub jeśłi jest potrzeba, wówczas organizują jakieś sesje temetyczne. Generalne jest rozmowa o rozumieniu fotografii, o warstwach zdjęcia (historyczna, emocjonalna…) – o wielu ciekawych sprawach związanych ze sztuką fotografowania. Świetne zajęcia – już czekam na wznowienie od przyszłego tygodnia po wakacyjnej przerwie.
Co do cen, zapytaj Małgosie Pióro lub Zygmunta Novaka – ich dane kontaktowe są na stronie internetowej. W razie problemów proszę o kontakt i podam namiary na priv.

26.09.2008, 11:07 Temat: Szkoła lub kurs fotografi cyfrowej

zdecydowanie polecam:
www.fotoprzygoda.com
Od października rozpoczynaja się kolejne zajęcia.
Uczestniczę (jestem po I części – wiosna 2008) – zaczynam II część od października. Małgosia Pióro i Zygmunt Novak fantastycznie potrafią się podzielić swoim profesjonalizmem i zarazić wspaniałą fotografią. Znam kilka różnych kursów/szkół i ten uważam za najlepszy. No i ceny rozsądne.
www.goldenline.pl/wieslaw-stempak
Wiesław Stempak
fotografia ślubna, dziennikarswo obywatelskie, a służbowo…